Brugergruppemøder 2015

Dagsordener og referater fra Brugergruppens møder i 2015


Torsdag den 26. november 2015

Referat

Torsdag den 3. september 2015

Referat

Onsdag den 17. juni 2015

 

Torsdag den 26. marts 2015

 

Onsdag den 11. februar 2015

Dagsorden
Dagsorden Og Bilag Pdf Portefoelje
Dagsorden Og Bilag Som Et Pdf Dokument
Alle Hoeringssvar Pdf Portefoelje
Alle Hoeringssvar Som Et Pdf Dokument
Pkt 2 Godkendelse Af Nye Affaldsordninger For Husstande
Pkt 22 Hoeringsnotat
Pkt 23 Revideret Oekonominotat Over Nye Affaldsordninger 1 2 Og 3
Pkt 24 Revideret Oekonominotat Over Nye Affaldsordninger 4 5 Og 6
Beregninger Af Affaldsgebyret For De 6 Forslag
Hoeringssvar 01 Albertslund Vest Afd 3
Hoeringssvar 02 Robinievej 3
Hoeringssvar 03 Herstedlund Etape 4 Grf
Hoeringssvar 04 Elmer Jensen
Hoeringssvar 05 Dot Bertram
Hoeringssvar 06 Ældreraadet
Hoeringssvar 07 Hersted Vester Landsby
Hoeringssvar 08 Tony Noergaard Porsager 53
Hoeringssvar 09 Ab Milebuen V Jan Saltoft Andersen
Hoeringssvar 10 Ole Jensen Moerkager 38
Hoeringssvar 11 Soeren Kock Randager 37
Hoeringssvar 12 Eyvind Jensen Hasselhaven 137
Hoeringssvar 13 Hugo Vitved Snebaerhaven
Hoeringssvar 14 Grf Snebaerhaven Ole Langer
Hoeringssvar 15A Grf Enebaerhaven
Hoeringssvar 15B Grf Enebaerhaven
Hoeringssvar 16 Roenne Alle Lone Og Anders Christensens
Hoeringssvar 17 Grf Herstedlund Etape 1 Robinievej 1 38
Hoeringssvar 18 Grf Herstedoester
Hoeringssvar 19 Steen Tranberg Poppelhusene
Hoeringssvar 20 Ef Birkelund Topperne Vbjarke Juul
Hoeringssvar 21 Risby Grf V Arne Borg
Hoeringssvar 22 Herstedvester Grf V Jens Erik Larsen
Hoeringssvar 23 Andelsboligforeningen Jelsbuen Vchristina Boedker
Hoeringssvar 24 Grf Herstedoester Villaby V Henning Lindhardt
Hoeringssvar 25 Akb Hedemarken Vsoeren Holm
Hoeringssvar 26 Andelsboligforeningen Valnoeddegaarden
Hoeringssvar 27 Ejerforeningen Egebo Vlinda Soerensen
Hoeringssvar 28 Jan Hjorth Andersen Hyldagervaenge 13
Hoeringssvar 29 Platanhaven 104 Praestehusene 77 Hasselhaven 37 Og Kvaedehaven 39
Hoeringssvar 30 Peter Tyge Vejlauget Hyldagervaenget
Hoeringssvar 31 Inge M Soeger Poppelhusene 78
Hoeringssvar 32 Ellen Niclasen Abildgaarden
Hoeringssvar 33 Joergen Laursen Albertslund Vest 2
Hoeringssvar 34 Skovengen Henning Hansen
Hoeringssvar 35 Jan Saltoft Milebuen 40
Hoeringssvar 36 Frede Vestergaard Borgager 54
Hoeringssvar 37 Lena Kujahn Ravnens Kvt
Hoeringssvar 38 Ab Snebaer Steen Og Ulla
Hoeringssvar 39 Kirsten Boserup Fyrrehusene 5
Hoeringssvar 40 Per Gut Snebaerhaven 139
Hoeringssvar 41 Torben Lethraborg Ab Ulfbuen
Hoeringssvar 42 Gl Vridloese Grf V Alice Holse
Hoeringssvar 43 Grf Roedager 34 V Henrik Grundahl
Hoeringssvar 44 Joergen Sejersboel Andersen Enebaerhaven 71
Hoeringssvar 45 Svend Tanke Nielsen Grf Roede Vejrmoelle Park
Hoeringssvar 46 Leif Ramskov Pedersen Ab Morelgaarden
Hoeringssvar 47 Galgebakken Vlars Messell
Hoeringssvar 48 Grf Albertslund Vest 1 V Nils Jul Gjerlev
Hoeringssvar 49 Hyldespjaeldets Groenne Miljoeudvalg Povl Markussen
Hoeringssvar 50 Damgaardsareal Mikkel Ellung Larsen Bo Vest
Hoeringssvar 51 Peter Dissing Snebaerhaven 100 Obs Se Os Hoeringssvar 13
Praesentation Til Brugergruppen 110215
Referat
Veksleren No 4
Brugergruppe Nyt 2015 2 Ok