Gå til hovedindhold

Jobhusets medarbejdere

Med vores meget forskellige baggrunde møder vi ligeså forskellige borgere med vejledning og afklaring, der understøtter hver enkelt borger på vejen til beskæftigelse

Indhold

    Vi er både meget forskellige og meget ens og har mange alsidige historier bag os. Fælles for os er, at vi brænder for vores arbejde og har forskellig viden, der kan støtte dig på din vej videre mod et godt arbejdsliv.

    Vibeke Lindkvist

    Administration

    43 68 74 36

    vibeke.lindkvist@albertslund.dk

    Joan Gantzel Marquardt

    Administration

    43 68 74 07

    joan.marquardt@albertslund.dk

    Kim Garly

    Administration

    26378271

    kim.garly@albertslund.dk

    Anja Jeppsson

    Jobkonsulent

    29 12 37 25

    anja.jeppsson@albertslund.dk

    Anne Marie Iversen

    Underviser

    51 68 65 44

    anne.marie.iversen@albertslund.dk

    Ayten Bicen

    Jobkonsulent

    61 62 17 32

    Ayten.Bicen@albertslund.dk

    Charlotte Lehde Tillman

    Jobkonsulent

    61 50 76 82

    charlotte.lehde.tillman@albertslund.dk

    Hanne Garcia

    Jobkonsulent

    61 62 17 80

    hrx@albertslund.dk

    Hassan J. Kamalian

    Jobkonsulent

    61 62 17 81

    hassan.kamalian@albertslund.dk

    Lene Lind Nordestgaard

    Underviser/coach

    21 84 21 59

    lene.lind.nordestgaard@albertslund.dk

    Sumaya Sherif

    Underviser

    92 43 51 66

    uas@albertslund.dk

    Susan Eriksen

    Jobkonsulent

    61 62 17 01

    sues@albertslund.dk

    Asma Iftikhar

    Virksomhedskonsulent

    51 36 69 47

    asma.iftikhar@albertslund.dk

    Carsten Jensen

    Virksomhedskonsulent

    24 99 69 46

    carsten.jensen.1@albertslund.dk

    Thomas Barfod

    Virksomhedskonsulent

    51 62 86 42

    thomas.barfod.2@albertslund.dk

    Sidst opdateret: 6. juli 2021